E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një roje e sigurisë mbërriti aty dhe ata u arrestuan. Pasi lanë një garanci ata dolën, por tani do të dalin përpara gjyqit me akuzën e akteve seksuale në publik.Por nuk mjafton me kaq. Në dyqan është raportuar se ka pasur vjedhje të materialeve erotike si lubrifikant.
Kapen duke bërë seks në supermarket, arrestohet çifti

Një çift nuk u përmbajt dot dhe nisi të bëjë seks në një supermarket Walmart në Hutchinson, Kansas.Amerikanët, ai 22 vjeç dhe ajo 35 vjeç, nisën të bëjnë seks, edhe pse para audiencës. Një roje e sigurisë mbërriti aty dhe ata u arrestuan. Pasi lanë një garanci ata dolën, por tani do të dalin përpara gjyqit me akuzën e akteve seksuale në publik.Por nuk mjafton me kaq. Në dyqan është raportuar se ka pasur vjedhje të materialeve erotike si lubrifikant.

Publikuar: 02.08.2012 | 15:46
Lexuar: 1379 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime