E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Golden Generation”: adoleshentėt e “artė” tė olimpiadės

Publikuar: 02.08.2012 | 15:48
Lexuar: 1333 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime