E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė pilulė mund tė shėrojė Alzheimerin, MS dhe Parkinsonin

Publikuar: 02.08.2012 | 15:55
Lexuar: 735 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Edi (25/01/2013 20:30:35) Kjo ėshtė njė mrekulli nėse bėhet realitet por deri sa ta kisha pa vet disi e pabesueshme.Unė vuaj nga parkinsoni dhe kjo kishte me qenė lindje e imja pėr sė dyti.Nėse gjeni mė shumė informacione si do tė rrjedh nė tė ardhmen me kėtė medikament ju lutem publikone.Me shpresa se njė ditė do tė bėhet qė edhe tė aplikohet nė njerzė dhe tė tregohet i suksesshėm Edi

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime