E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nga ana e tij Reali, ka ripërsëritur faktin, se nuk do të hapë rrugë për largimin e Higuain, gjithsesi, duke pasur parasysh shifrën më të cilën anglezët joshin, çdo gjë është e mundshme.
City “sulmon” sërish Realin për Higuain

Gonzalo Higuain është kthyer në një “fiksim” për Manchester Cityn. Sipas tabloidit britanik Daily Mirror, klubi i Roberto Mancinit, është gati të dhurojë në një pjatë argjendi 45 milionë euro për të afruar në gjirin e tij sulmuesin argjentinas të Real Madridit. Nga ana e tij Reali, ka ripërsëritur faktin, se nuk do të hapë rrugë për largimin e Higuain, gjithsesi, duke pasur parasysh shifrën më të cilën anglezët joshin, çdo gjë është e mundshme.

Publikuar: 02.08.2012 | 21:23
Lexuar: 746 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime