E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Sezonin e kaluar ne mposhtëm Bayern Munichun në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Ishte një kohë kur mund të shkoja në Real ose te Barcelona. Por, mori fund. Nga këndvështrimi sportiv, Bayerni është në një nivel me ta. Dhe si klub, mendoj se Bayerni është më i mirë se Barcelona ose Reali”, deklaroi Ribery për të përditshmen gjermane Bild.
Bayerni më i mirë se Reali dhe Barcelona

Ylli i Bayern Munichut, Franck Ribery ka pranuar se kishte mundësi të transferohet te Barcelona ose Real Madridi.

Por, reprezentuesi francez është i lumtur që vazhdon të jetë anëtar i gjigantit bavarez.

“Sezonin e kaluar ne mposhtëm Bayern Munichun në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve. Ishte një kohë kur mund të shkoja në Real ose te Barcelona. Por, mori fund. Nga këndvështrimi sportiv, Bayerni është në një nivel me ta. Dhe si klub, mendoj se Bayerni është më i mirë se Barcelona ose Reali”, deklaroi Ribery për të përditshmen gjermane Bild.

Publikuar: 02.08.2012 | 21:28
Lexuar: 781 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime