E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Modelja që ndal frymën e gjithë botës, është fotografuar nudo në teknikën bardhe e zi nga fotografi Laurent Demont dhe fotot e të cilit yllpress.com jua sjell për kënaqësinë tuaj.
Miranda fotografohet nudo, kujdes ata me zemrën


Miranda Kerr nudo. Tre fjalë që shkojnë së bashku. E bukur, seksuale dhe mama.

Modelja që ndal frymën e gjithë botës, është fotografuar nudo në teknikën bardhe e zi nga fotografi Laurent Demont dhe fotot e të cilit yllpress.com jua sjell për kënaqësinë tuaj.

Nëna seksi Miranda Kerr është modelja më e paguar në botë.
Miranda Kerr nudo
Miranda Kerr
Miranda Kerr nudo
Miranda Kerr nudo
Miranda Kerr nudo

Publikuar: 02.08.2012 | 22:46
Lexuar: 3621 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime