E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Real Madrid do të zhvillojë miqësoren e radhës me LA Galaxy,pritet që Jose Mourinho te paraqitet me skuadrën e plotë në miqësore.
Takimi i Beckham me ish shokët e skuadrësReal Madrid do të zhvillojë miqësoren e radhës sot në orët e vona të mesnatës. Skuadra e Jose Mourinhos pritet të paraqitet me skuadrën e plotë në miqësoren me LA Galaxy.

Kur kanë mbetur disa orë para ndeshjes, yjet e skuadrave të Realit dhe LA Galaxy janë paraqitur në një konferencë për media duke premtuar lojë të bukur.

”Do të jetë një ndjenjë e veqantë, të cilën e pres shumë. Besoj që do të jetë një show, ku futbolli i bukur do të mbizotorjë. Takova miq të mi nga Real Madridi, më erdhi mirë” deklaroj Beckham para ndeshjes.

Publikuar: 03.08.2012 | 04:55
Lexuar: 733 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime