E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zjarri përfshiu zonën malore. Nuk ka rrezik për pajisjet ushtarake, të cilat gjenden në qendrën për operacione të aviacionit ajror të Aleancës, as për vendbanimet e afërta.
Zjarr pranë pajisjeve ushtarake të NATO-s në Greqi

Zjarr shpërtheu në rajonin e Larisas, në pjesën qendrore të Greqisë, në afërsi të pajisjeve ushtarake të NATO-s.

Zjarri përfshiu zonën malore. Nuk ka rrezik për pajisjet ushtarake, të cilat gjenden në qendrën për operacione të aviacionit ajror të Aleancës, as për vendbanimet e afërta.

Shkaku për zjarrin tani për tani është i panjohur.

Publikuar: 03.08.2012 | 09:24
Lexuar: 806 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime