E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fjalët e tij më gëzuan shumë, ashtu si ato të disa ditëve më parë nga ana Galliani-t. Ndiej besimin nga ana e të gjithëve, sidomos nga tekniku Allegri dhe jam shumë i lumtur.
El Shaarawy: Ndiej besim të plotë

Sulmuesit të Milanit, Stephan El Shaarawy, i pëlqyen fjalët që Presidenti Silvio Berlusconi tha për të.

“Fjalët e tij më gëzuan shumë, ashtu si ato të disa ditëve më parë nga ana Galliani-t. Ndiej besimin nga ana e të gjithëve, sidomos nga tekniku Allegri dhe jam shumë i lumtur. Tashmë ndiej më shumë përgjegjësi, por gjithsesi duhet ende të mësoj të rritem. Sa i takon largimit të Thiago Silva dhe Ibrahimovic, janë 2 futbollistë të shkëlqyer, që na ndihmuan të arrijmë rezultate të rëndësishme. Pa ta kemi diçka mangët, por lojtarët e rinj që kanë ardhur po bëjnë mirë dhe besoj se do të vijë dhe dikush tjetër për të na dhënë ndihmë”, deklaroi El Shaarawy.

Publikuar: 03.08.2012 | 11:01
Lexuar: 817 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime