E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lojtari gëzon pëlqimin e José Mourinhos, ndaj dhe shoqëria spanjolle është e vendosur për ta çuar deri në fund tratativën për belgun, që vlerësohet si prioritet në përforcimin e repartit sulmues.
Mourinho i jep bekimin një sulmuesi belg

Shtypi britanik raporton se Real Madridi ka përgatitur një ofertë prej 14 milionë eurosh për sulmuesin e Fulhamit, Moussa Dembele. Lojtari gëzon pëlqimin e José Mourinhos, ndaj dhe shoqëria spanjolle është e vendosur për ta çuar deri në fund tratativën për belgun, që vlerësohet si prioritet në përforcimin e repartit sulmues.

Publikuar: 03.08.2012 | 11:02
Lexuar: 812 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime