E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Deti i vdekur, depresioni mė i madh nė tokė (Foto)

Publikuar: 10.08.2012 | 09:56
Lexuar: 9610 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Ylli Treska (11/08/2012 17:40:27) Vertet ai quhet itille,por ne kemi qene aty disa here kur kemi viztuar Izraelin i nje semundje lekuredhe avaresisht se quajne te tille,ne na duket det i gjalle dhe interesant per tu vizituar.Felicita na ka thene qe pervec kremrave shume cilesore qe prodhohen nga balta etij aty kurohet mjaft mire Psioriasis nje semundje e veshtire per tu kuruar por aty kurohet nga perqindja e larte e oksigjenit qe gjendet nga ultesia 400 m nen nivelin e detit dhe kete e praktikojne shume ameri vlen ta vizitosh...kanet kryesisht..ja
joni (28/08/2013 11:01:44) jonit i pelqen shum
edi (02/06/2015 20:58:03) je shum i bukur
Betim Bytyēi (15/08/2015 01:22:02) A e dini mas pari historin e ktij detit? Shfletone Kuranin nė faqen 269 270 edhe e kuptoni tvėrtetėn e kti deti.
leonard (10/03/2016 09:24:25) une jam leonardi ju pershendet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime