E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Klement Tinaj, fenomeni shqiptar qė mahniti skenat e Nju Jorkut

Publikuar: 13.08.2012 | 18:11
Lexuar: 3994 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
azet (29/04/2013 21:57:44) fale aktoreve me fame si klement tinaj , qe na nderojne me rolet etyre dhe sukseset qe ai ka arritur i ben te gjithe shqitaret qe te ndjehen krenare ,

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime