E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Himarė: Njė vizitė me Ashirin nė Shpellėn e Piratėve

Publikuar: 13.08.2012 | 18:54
Lexuar: 8740 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
helena (02/06/2015 18:31:34) shpellat jane shm te bukura dhe kam vizituar vetem shpellen e pare
loku (15/11/2016 16:40:56) me kt se kotesia e my butt

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime