E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fillon afati i parė pėr regjistrim nė universitetet shtetėrore, USHT-ja me 5170 vende tė lira

Publikuar: 15.08.2012 | 11:03
Lexuar: 1381 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime