E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Harvard University” mė i miri nė botė, i Tiranės mė i miri shqiptar

Publikuar: 23.08.2012 | 14:16
Lexuar: 2210 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
hyseni (30/08/2012 13:47:57) keni mbaruar universitetin dhe jeni ne kerkim te nje pune? hyni ne duapune.com dhe regjistroheni dhe aty vazhdimisht ka mbi 80 pune te publikuara te kualifikuara. Ky site mbulon te gjithe nevojat e tregut shqipfoles, shqiperi, maqedoni dhe kosove.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime