E mërkurë, 28.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Video është bërë hit në YouTube, ndërsa mediat kroate shkruajnë se autoritetet i kanë paralajmëruar turistët që të mos e përsëritin rastin për shkak se do të dënohen sipas ligjit kroat që ndalon aktivitete intime në vende pubike.
Ēifti nga Australia seks nė qendėr tė Splitit (Video)


Dy të rinj nga Australia janë xhiruar dukë bërë seks në një nga parqet e qytetit të Splitit, ndërsa kalimtarët e rastësishëm u kanë kënduar këngë për nxitje të tifozëve të Hajdukut.

Video është bërë hit në YouTube, ndërsa mediat kroate shkruajnë se autoritetet i kanë paralajmëruar turistët që të mos e përsëritin rastin për shkak se do të dënohen sipas ligjit kroat që ndalon aktivitete intime në vende pubike.

Sipas kalimtarëve të rastit çifti ka bërë seks pa u shqetësuar për 45 min.

Publikuar: 24.08.2012 | 16:31
Lexuar: 2440 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime