E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vendosa tė bėhem grek

Publikuar: 26.08.2012 | 09:38
Lexuar: 4841 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
KAROLINA (04/09/2012 21:29:20) NGA BINDJET POLITIKE NUK BASHKOHEM ME Z.LAME SE UNE JAM E DJATHTE PURO,POR PERSA I PERKET FLAJISE SE FUNDIT ASHT SHUM E BUKUR E GJETUN DHE SHUM KUPTIM PLOTE,DO ZOTI QE TE GJITHE TE MENDOJNE SE JANE SHQIPTAR EDHE KUR BAHET FLALE PER GJANA TE TJERA QE JANE NE INTERESIN MBARE KOMTAR.BRAVO ZOTI LAME

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime