E enjte, 24.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

USHT, shpallen rezultatet preliminare pėr pranimin e studentėve nė afatit e I-rė (Gusht, 2012)

Publikuar: 27.08.2012 | 11:21
Lexuar: 3772 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
asim.d (27/08/2012 21:02:30) Si esht e mundur qe Gostivari te ket kaq pak student? Kercova ka me shum student se gostivari! E pamundur!!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime