E premte, 15.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

USHT, shpallen rezultatet pėrfundimtare pėr pranimin e studentėve nė afatit e I-rė (Gusht, 2012)

Publikuar: 28.08.2012 | 08:37
Lexuar: 2695 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime