E hënë, 19.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nikolloska: Kallėzime pėr kundėrvajtje nė qoftė se nuk kthehen tabelat me emrat e vjetra tė shkollave nė Ēair

Publikuar: 03.09.2012 | 17:05
Lexuar: 1262 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime