E mërkurë, 28.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këngë ka marrë dhenë dhe është shpërndarë në rrjetet sociale spanjolle, arabe, turke e indiane. Si qysh tek, nuk dihet?
Videokėnga shqiptare mė e klikuar nė YouTube ka mbi 16,3 milionė shikime


Videoja më e klikuar Shqiptare në Internet është e Rovena Stefes me këngën “Malli” ka treguar se është artiste e vërtetë dhe që ka thyer shumë tabu me këtë paraqitje të mrekullueshme të saj.

Teksa dikujt mund ti duket i ekzagjeruar ky numër, ne ju themi se është më se e vërtetë, pasi për një arsye apo tjetër, kjo këngë ka marrë dhenë dhe është shpërndarë në rrjetet sociale spanjolle, arabe, turke e indiane. Si qysh tek, nuk dihet?

Publikuar: 11.09.2012 | 11:53
Lexuar: 1533 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime