E shtunë, 21.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Blero feston atėsinė

Publikuar: 03.10.2009 | 04:51
Lexuar: 42697 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
aida (05/10/2009 03:27:37) Urime fejesa dyve cifte shume i pershtatshem unazat shume te bukura paskeni dyte urime.
selami (07/10/2009 05:24:19) urimeee po shpejt breeee heheheh tung nga kumanova
liria (07/10/2009 17:07:40) teuta shum ma e mir urime fejesa
mendi (08/10/2009 16:24:30) shum te mir jeni veq pom doket pak absurte qe ti blero po behesh baba sido qe te jet urime
era (08/10/2009 16:52:09) jeni STARS pa komente
edona (16/10/2009 16:53:03) urime urime te dyve , gjithsesi teuta shume me e bukur se blero qaoo
valdete (16/10/2009 20:58:39) ju uroj shum fat lumturi ne jet edhe ishalla ju gzon zoti me dy binjak njeren vajz kurse tjetri djal jeni shum te mir veq vazhdoni tung.
agnesa (20/10/2009 21:30:44) weee shum urimee veq walla teut maree gjith kjo qik e bukur me ni **** mshkull ska hijee walla:@:@
aurora (21/10/2009 01:31:45) hey shum shum qift nickii hehe kalon buker sikur une me dashnorin tim adrijan gaxha pu****pu****per qiftat e buker
loni (02/11/2009 16:24:11) valla shum urime pre te dyt ju dua shum veq vazhdoni keshtu se jeni ma te miret edhe bleros i than qe je shum sek
lumaaa (02/11/2009 16:25:47) hej jeni me te miret vala edhe shum qift i pershtatshem ju duaaaaa
edmond (07/11/2009 22:56:00) kujee oj rraspiii
mimoza (08/11/2009 03:12:58) urime qift i bukur
fjolla (08/11/2009 23:04:14) oo po te mir jeni breh qifti ma i mir urime
blerina (10/11/2009 20:49:27) urime urime per qiftin e ri nga blerina nga vushtrria me krejt mahallen edhe me bija e thmi t`bijave hahah dyt jeni te mir veq lero ma i mir tung e kini
janna (11/11/2009 00:40:36) dyt jeni te bukur shumė urime urime se shpejti do beheni edhe prinder hehe ju duu shumėėėėėėėėėė ju uroj suksese nga janna
ermeidna (11/11/2009 02:50:56) vallla si me teuten ska edhe kafenen e bon shum mir edhe kshtu e mir.Ju uroj fat dhe lumturi nė jet:d
Lona Liza (11/11/2009 21:08:00) oooo Bleor shum e mir ke qen ne malishev shum bukur urime fijesa Teuta Krasn****eshe Blero une endoj te vish ne kumune malishev ne Kijev nashta ki kalu naj her anena edhe te fala tutes shum ehde mos harro hajde vizitoj Kijeven edhe kendo gjithashtu tung klm ni puq per tuten gjithashutu ti je me i mir hheheheh
winx clubi (15/11/2009 03:59:35) ju uroj qdo te mir ti teuta qithashtu edhe bleros tung naga winx [lina}[mika]tina]edi]xona
veq vazhdoni se shum shum te bukur veqanarisht ti bleroooooo
linda (20/11/2009 19:18:39) urime fejesa jeni nje qift shum i pershtatshem valla urime urime
aulona (22/11/2009 03:12:53) hey blero ti e ma e mir ohh bukorsch te du shum
aulona (22/11/2009 03:22:47) teuta dhe blero urime fejesa jeni nje qift shum i pershtatshme valla urime urime
te du shum ohh bukorsch blero ILove YOU
kaltrinna (23/11/2009 03:44:42) teuta shum e mir po blero pi ja prish jeshin auehuaheuahueahuehaauehauehuhauheuaehuae uaeu pasha kejt po
flora (24/11/2009 20:10:29) jeni me te miret veq vazhdoni
arbona (28/11/2009 02:40:19) Ju uroj fejes lumturi ne jet shum te mir jeni veq vazhdon sidomos teuta
bashkimi (29/11/2009 00:34:50) qifti number one ne vitin 2009 ju deshiroj qdo te mir ne jet ok ket pershendetje e dergon bashkimi nga malisheva
bashkimi (29/11/2009 00:37:24) ey blero e ke kall pran ne rozafa shum i mir je kan amo nuk pat shum femra e nuk u bo shum atmosfer po shpresojm tjera her me kalu crazy edhe flm per sms-in qe ma ktheve tung bashkimi
lirija (30/11/2009 14:48:41) o sa mir jeni qifti ma i pershtatshem sipas menimit tim ju uroj shum suksese ntardhmen kalojani nice ju pershendes
ela (30/11/2009 18:22:33) ooooo shum urime jeni nje qift i pa par shum ju dua te duve dhe ju uroj nje fjes te lumtur gjat gjith jetes nje puthje e madhe per teuten shum ebukur je te dua ela
liridona (05/12/2009 01:39:17) jeni mat miret veq vazhdoni qishtuu ju duaa shumm blero teutaa jeni llokuma(K)(L)(K)
gerta (05/12/2009 15:49:56) teuta je shum e mir pa mas po edhe blero gjithashtu ehde pse ti blero e ke len shtatezen se ti kurr nuk e kishe mor po te dy jeni te mir
gerta (05/12/2009 16:04:52) ooo sa mir jeni tu dok qift krejt po pak ma mir teuta pa teuten nuk shkon kafeneja jon as pa bleron nuk shkon muzika kshtyse ju uroj qdo te mira ne jete edhe ishalla 2 bineq ni qik edhe ni djal e per unaza qe jeni dal ne foto shum te mir kokan veq perhajr jeni teper te mir pa mas ju don gerta mpuq ju dua jeni shum te mir boni te fala blero teutes edhe teuta ty ok tung ju uroj qdo te mire ne jete qao ju dua jeni me te miret mos e le kafenen ton teuta se nuk e kqyr askush pa u kan ti ase ti blero mos e nal muziken persi bahesh babe se nuk e kqyr kerkush a jeni tu ni tung ju dua shum jeni shum te mir veq vazhdoni qao mpuq edhe ni her
guri (05/12/2009 18:47:17) blero ma i mir je kush ta ka inati ju qif krej familaj ahahahahah
hlin (07/12/2009 00:02:12) hey ju te dy jeni shum te bukur dhe se shpejti do te beni sex
Liridona krasniqi (07/12/2009 03:54:52) Urime Fejesa Bleroo dhe Teuta ma te mirtii jenii Dhe Lumturija ju percjellt ne qdo aspekt te jetes juaa ju deshiroj fatt ne jett
berati (09/12/2009 06:01:11) eni shum te bukur por blero nuk e meriton teuten nga se teuta ka nje stil shum te veqant e blero osht shum i vogel per teuten dhe sosht serjoz ashty si teuta keshty qe do ket probleme ne te ardhmen teuta .koha flet
marigona (09/12/2009 16:37:30) ej jeni nr.1 veq vazhdoni t'du teut
durim (09/12/2009 16:49:21) tung tung nga bosnia urime te perzemrta nga un durimi dhe ju uroj lumturi dhe dashuri ne jet te dyve sidpomos ty blero me muzik qe e ke hit se e ngoj gjdo dit kur dal ne qqy
leonora (09/12/2009 21:20:05) jeni njė cift ideal ose shkurt thėnė jeni krijuar pėr njėrin-tjetrin kiss blero dhe teuta nga bukuroshja
arbresha (10/12/2009 06:15:31) ju pershendes nga zemra jeni te pa par vec kush va ko inoti vaxhdoni jeni shum mir.ju dua mpuq
tolja (11/12/2009 05:41:23) urime ishalla ju vazhdon dashuria deri sa te jeni gjall jeni qift shum i bukur
nderimi (12/12/2009 20:57:22) shum ju uroj fat ne jett suksesee ne biznesss mupqq dyveee
pordha (14/12/2009 17:11:21) valla jo kush qe ja ka inati bleros po na ja .... bleros se vorr
fioralba (16/12/2009 03:32:04) je ma e mira veq vazhdo.
leonida (18/12/2009 17:47:29) cift shum i bur urime dhe cdo te mir
adelina (21/12/2009 23:58:37) jeni shum te bukur a ani teuta teper i ka hije gjithka qe ben ka stil po ashtu ehe blero i mir a
ju uroj gjith te mirat ne jt po ashtu urime fejesa vetem lumturi te ket tek ju ju dua shum shum shum...
Adisa (23/12/2009 18:56:05) hey te dy jeni si diamanta ju dua shuuuummmmmmmmmmm
fjolla (27/12/2009 16:48:51) jeni ma te miret veq vazhdoni ju dua shummm
gerta (27/12/2009 16:50:40) ooooooo sa qift jeni bre jeni per mu ma te miret veq vazhdoni tung ju dua shum .......................
ritina (29/12/2009 20:28:41) te dua shummmmm teuta dhe blero
ela (29/12/2009 20:43:41) jeni shum te mir veq vazhdoni se shum kon jeni tuje plas sidomos qiljeten kiss teuta e blero shum te mir jeni ju du shummmmmmmm(L)
gresa (30/12/2009 17:03:58) oooooooooooo blero dhe saranda jeni nje cift jashtzakonisht i mrekullueshem ok ju don gresa shum.
dafiii (31/12/2009 22:36:15) valla bash jeni pershtat urime shum se qifti ma i mir jeni ju teuta loqka jem je shum e mir veq vazhdo edhe ti blero gjithashtu je ma i miri ne bot i love you te dyveeeeeeeeeeeee
bessa (01/01/2010 04:21:46) oo pot mir te dyttt bre urime festaaa edhe ju uroj jet t lumtur me bebennnnnn
juuu duaaaet teper sidomos tyy teut
suzana (01/01/2010 16:27:19) valla qeti bleros kush ja ka inati i dalt i thatiiiiiiiiii urime fejesa ty dhe teutes jeni te mirrrrrrrrrrrrrrrr veq vazhdoniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
aby nga une suzanaaaaaaaaa mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq ekiniiiiiiiii
qiki (02/01/2010 00:37:09) shum te bukur jeni valla seq vazdoni ju lumt ju dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
valon (02/01/2010 00:46:56) teuta osht e mir walla skaa
shqipe (02/01/2010 02:54:23) shum shum te pershtatshem URIME qe po behesh NEN teut edhe blero BAB URIMEEEEEEEEE
blero dhe sari (02/01/2010 04:58:58) jeni te paparapar ehehehe.oj sarand mos e permend shum fmin se ende nuk e ke pjell.
c vfgdfgb (03/01/2010 00:18:02) urime martesa e qiftit
kiki (03/01/2010 02:09:40) jeni qifti me i perfoluri ne kosove barvo jeni shum te bukur
tina (03/01/2010 17:31:13) waoo sa mir keni dal te dyt
dafina (03/01/2010 21:50:54) une mendoj se teuta krasni****esht nje aktore e perkryher ne gjdo aspekt mua me pelqen edhe teuta edhe blero edhe jan pershtat te dy dhe jan nisoj edhe teuta apo saranda ka fat qe e ka marr bleron ju dua?????
halime (03/01/2010 22:32:57) Ju dua shume, dhe pershtatnu me njeri tjetrin e, jeni kengetar shum shum te mir,jeni te bukur shum,nga halimja dhe elifi......TUNG..TUNG.......
gona (04/01/2010 00:37:58) ju uroj fejesen dhe paqit nje jet sa me te gjat tung ju pershendes nga zemra qao qao
ola (04/01/2010 01:14:16) o jeni shum cift i bukur pershtatati shummm ju dua shummm teuta bleroo
Evzal (04/01/2010 02:59:45) blero dhe teuta jeni cifti me i bukur ne bot dhe ju dua shum. Pranoni pershrndetje nga un dhe e dashura ime.
....! (04/01/2010 14:37:46) Urime Fejesaa blero dhe Teutaa...jeni te mrekullueshem...:P
albina (04/01/2010 18:08:29) ooooooooooo bler shum i mire je gjithashtu edhe teuta ju dua shum dhe ja uroj fejesen se jeni i qift i mrekullushem
nita (04/01/2010 19:33:51) urimee jeni te mir te dytt love you
egzona (05/01/2010 00:19:56) jeni qift ma i mir ne ter boten ju uroj fat lumturi ne jet ju duaaa shum
olmaa (05/01/2010 04:52:52) jeni shum tmir ju dua dyve ska mat mir en bot shum shum ju duaa unee olmaaa
amita (05/01/2010 17:51:52) urime fejesa ma te mirt jeni
agnesa (06/01/2010 19:25:50) ueee jeni shum cool... t2-ve kiss ... saranddd xhelozee mos harroo mem thirr per dasemm se i kallxoj bikimit qa je ka bonn...:P ju duee
saranda (08/01/2010 16:53:01) jeni shume te mir po kish dashte met pa njehere llajf me ardhe ne sumulice ju dua shume shume puqe e kini te dyte
sara (09/01/2010 06:51:43) kuku qfar hakreti e ke marr oj teut ti dyhet mi than vetti miss kundrej atijj qashtu asht blero kuku ja uroj fejesen te dyve
arta (09/01/2010 07:58:05) valla veq kush fol per inati....jeni te mrekullueshem spo rrej veq vazhdoni lumturi deri ne fund ISHLLA~!
lumja (10/01/2010 17:35:34) te dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm edhe ti po shkojshe me sarandén
PRiNCESSA E BABiT (11/01/2010 14:53:19) Ei URiME SHUM SHUM SHUM SHUM FEJESA..EDHE QiKKEN QA E PRiiTNii
VALLAH SHUM PE DU QET TEUTEN AA SKA MA TE MirE NE KETE BOT..

AMO E KAM Ni PYTJE SA VJET i KA BRE BLERO 40 AA SE PO DOKET SHUM i PLAKT HeeHee..HADii TUNGEE..
benard-28@hotmail.com (11/01/2010 21:02:55) benard-28@hotmail.com opaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa saAAAAAAAAAAAAAAAAAAA kalleeeeeeeeeeeeeeeeeee teutaaaaaaaaaaaa
xona (11/01/2010 21:36:55) ooo jeni qifti ma i mir ne kosov paj keni arrit edhe ne bot hahaha oki edhe unazat shum tmira veq urime fejesaa e ishalla gzoheni me qet jet qe e kini me gjith bebyn tung ju duu shum shum shum shummmmmmmmmmmmm
tyli (12/01/2010 21:07:59) jeni te ma te miret
Trinnaa (13/01/2010 17:49:54) shum te mir jon te dyt =] ...!!
ishalla keni fat ..
u 2 are sick together . x
yllka (13/01/2010 18:24:59) ohhh spo me merr menja qe jeni feju a urime pra (L)
leonita (13/01/2010 23:14:47) shum te fort jemiii twe dyttt
dona (15/01/2010 14:27:49) o zot shum te mir jen me beson ju dua shum te dyve
edhe ju ka [ershtat zoti te dyve shum te mir po ekma anderr mu taku me belron dhe me teuten nse ka munsi me ma jap adresne anderre kam ju dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
kosovare (18/01/2010 20:07:33) teuta me bleron e duan njėri tjetrin.saranda kurluan te kafeneja jon duken ma e mir se nita kurse blero kur kėndon ėshtė ma i mir se shpatiju lutem na tregoni se si po ja vėni emrin bebėa suaj sabijes
tina_shkupi (18/01/2010 23:25:14) qift ideal ju uroj fejesen dhe bebin ju dua te tre
fjolla (19/01/2010 02:16:15) ju uroj suksese te metetjetsheme urimeeeeeeee
besa (19/01/2010 02:19:24) blero
aja (19/01/2010 02:21:24) ju pershendes urime fejesaaaaaaaaaaaa**********??????????
shqipeeeee (19/01/2010 02:30:54) ooooj teut mos ta nin qa te thojn kta
se kta le ta kqyrin veten se bashk pershtatni te tyt veq edhe beba tish kan ma mir ishi kan hahah
iliriana (20/01/2010 16:08:40) teuta je shummmm shumm e bukur mos ta nijn qa thojn komentet tung te duaaaaa
jehona (21/01/2010 19:06:01) oj teuta je shum e mir
teuta (22/01/2010 18:41:35) olaa jeni shum qift i pershtashem edhe kush ja u ka inati rc net shkojn eheheh ok ju du shum teuta nga prizreni (l)(l) mereni sit doni add tem teuta_sylejmani@hotmail.com ciaoo
kusha (23/01/2010 03:49:25) tung juve ju blero si jeh a je mir urime fejesa jeni shum te mir edhe te pershtat edhe blero te du shum jam adhurus i jut shummmm
kushtrim zhitija (23/01/2010 03:53:51) [Reklamimi nuk ėshtė i lejuar] blero je shum i mir shummmmmmmm te du bleroooooooooo
rinor (24/01/2010 21:52:38) ma te mirt jeni mos u ndalni dhe ju uroj nje jet shum te gjat ........................................ ............
sansara (29/01/2010 22:05:51) shum t ebuker jeni nje ciqt i pershtatshem veq ju deshiroj suksese ne te ardhmen me nje beb te buker si teuta hehe qao
florinda (31/01/2010 22:05:47) shumm uriimee per juwee 2-vee..BLERO
Neno (01/02/2010 01:22:10) shumm qift i bukur veq vazhdoni nr 1 jeni dyt
tolja (11/02/2010 16:40:13) shummm urime per ju jeni te papare suksese
agnesa (13/02/2010 00:49:47) ma te mirt jeni shum urime
florentina (13/02/2010 20:29:32) jo hiq nuk jan pershtat skom besu qe teuta e mer bleron se blero a katastrof ma i ke****pi kejt kongetarve nejse ka hala ma te k**** ok po ju ee dini si domos per teuten mos te flasmi ma e mira mpuq daju pi bleros okookoko
donjeta (16/02/2010 14:47:51) blero dhe teuta jeni shum te mir urime fejesa ju dua shum
coca (17/02/2010 02:25:36) Jeni me te miret e sidomos kusheriri jem Blero shum i mir je veq perpara bravo tung nga Mitrovica.
tyli (24/02/2010 23:03:20) ej teuta je ma e mira edhe ti bleroooooo nje 1 fare ore
Jona (27/02/2010 00:21:45) te dyt jeni te bukur jeni pershtat si nje qift ju pershendet adhurusja e juaj jona ju dua shummmmmmmmmm
tina (27/02/2010 15:25:44) tung jeni me te miret blerooo teuta juu duaa shumm
shummm ma ty teutaaa veq mos e le kafenen sseee se kqyrii
joo un po kerkush pa tyy kafeneja merr funndddd ti je ma e mira ne kafennen sseee leonora si shottt ahahahha -nita
leonora (28/02/2010 00:07:50) o zot teuta sa e bukur dhe blero
shum jeni te bukur pershendetje
Mika<3 (01/03/2010 00:05:18) Shum qift i bukur jeni ishalla nuk ndaheni kurrrrrrrrr tung teuta shum e fort te kafeneja hahah tung kalofshi mir^????????????
hidajte (01/03/2010 23:58:14) prsh jeni shum te mir urime fat sukese dyve ne karrieren e juaj si dhe dot beheni prinder tmir mpuq veq teuta ma emir valla ....
bosi (02/03/2010 00:06:26) ej njeri shum buker am i keq be qeky blero nuk di qysh e more moj teta
alena beluli (04/03/2010 19:16:54) je ma e mir teuta (saranda) edhe ti blero je i mir hahaha tung sasa saranda me puq tung hahahah
gana (04/03/2010 22:55:19) urime urime fejesa jeni shum te mir ciaooooo
rinor (05/03/2010 00:51:57) tung shume te mire jeni veq vazhdoni
doni (05/03/2010 08:06:53) ju du me luc
LenNa (07/03/2010 15:28:05) uurime fejesen fat dhe lumturi gjate gjithe jetes ,urime githashtu qe jeni bere prineder. DHE Dhurojani Botės mė tė mirėn qė keni, dhe mė e mira do tė vjen tek ju! Urime!
afrora (07/03/2010 18:41:27) kqyri bre sa t mir jon dyt ju du shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm(L)
fioralba (09/03/2010 02:57:22) te dua teuta zemer je ma e mira veq vahdo ... urime fejesa.....zemer
teuta (13/03/2010 21:22:55) oj shoum e hishet te uroj fat e lumturi me bleron cdo te mir ne jet por bekimit cka do ti besh
niki (13/03/2010 22:12:59) rgthyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
liza (15/03/2010 18:33:06) urime fejesa te dyve dhe bebushja vogel ishalla me ymer.jam ne bellgjik e ju percjelli gjith zhdo emision u juvi ju dua shum bleron ma shum ehhehe.
dina (17/03/2010 21:45:36) shum unaza te mira pasni egzofshi fejesen vazhoni mir ishalla
gona (18/03/2010 21:18:07) jeni mje qifte i pa par ju deshiroj nje jete te lumtur ju dua shum
lona (20/03/2010 18:30:07) qifti me i bukur ne bot Blero dhe Teuta
dona (23/03/2010 22:06:05) shummm te mir jeni valla veq vazhdoni
lumi (24/03/2010 20:00:57) shum te mir jenia bravo
liri (26/03/2010 13:17:27) blero me teuten schum mir
enis i vogel nga danimarka (27/03/2010 18:27:33) une e kam ni vlla te vogel shum i pelqen,saher del ti ne kafeneja jon aj ftiget per ty shum i pelqen.urime fejesa ishalla kini jet te qat e te lumtur...tefala shum nga enis ....tung
teuta (01/04/2010 01:28:43) tung jeni shum te mir
djal tropoje (03/04/2010 04:44:55) sa per lidhjen e ketyre, dua te them se ai blero eshte shume bastard dhe shume fytyrpalare, sepse teuta nuk eshte e para qe ai po e dashuron, por eshte nder nje te rradhes .
dona (03/04/2010 20:58:35) ej jeni numer one 1
medina (04/04/2010 23:14:22) shum mir ne fotografi mat mirt jeni veq vazhdoni kiss e kini qaoo
middja (05/04/2010 20:24:55) oooo ma i mir se blero ska zemren ja hangsha tdue shummmm edhe teuta ama blerooo ska si kyy mpuq tdue
dhurata (20/04/2010 20:55:28) shum shum te mira fotot po ma e mir sarada ose teuta se sa blero hej blero flej flej
leonard (23/04/2010 18:00:23) Valla shum te mir jeni dyt
krasniqi (28/04/2010 15:51:47) wauu super super ihr seid die besteeee
linda (28/04/2010 17:40:44) oooooooooo sa fort keni dal dyt te mir jeni ju dua shum
rinas (28/04/2010 20:46:29) urime fejesa teut ti je shum ma e mir se bleroooooooooooooo
zulqifli (01/05/2010 22:27:26) hehehehe bve blero nxncncncncncncnccncnc shom i shishet ije be k;occccckoooooooooooo hehehhe
ta honksha fecen
dona (03/05/2010 13:14:12) je ni ma te mirt
SARA (06/05/2010 00:04:26) Urime Fejesa Shuuuuuuuuuuuum te mir jeni tdyt edhe Urime per lindjen e vajzes jeni tdyt te mrekullueshem TUNG nga SARA.
uresa (06/05/2010 20:44:40) urime fejsea shumm te mir jeni valla ska me tepr qka e dua bleron edhe teuten edhe shyqyr e keni bo ne qik ishalla edhe ne djal valla edhe spo muj me prit darsmn tonde kur ta bani valla tung kiss e keni
teuta (10/05/2010 11:27:15) schummmm jeni te mmirr ju duaa schummm
linda pz (10/05/2010 20:12:06) hey oo zoti sa te mir jeni valla edhe po pelqeshi ju dy veq saranda asht e mire edhe hajgare****asht valla e dua shum blero po bahet bab sa mir iishalla keni fat te mir ju tyyyy byaa kiss ju dyve ishallla i kan blerot djali apo qika sarandes hhahahahah ishalla ka bukuri te mire edhe shendest te mmiree
lanta (13/05/2010 21:08:37) oj teuta ta hanksha zemren sa shum te dua si moter te kam
iinnaa (16/05/2010 00:26:19) jjjjjjjjuuuuuuuuuuu dddddddduuuuuAAAAAAAas shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmBLERO OOOOOOTEUUUUTTAAATARAAAA<3<3..
edona bujria (17/05/2010 12:59:52) saranda je shum e mir te dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
suzana vllasaliu (22/05/2010 17:42:43) teuta je shum e bukur veq vazhdo te uroj fat ne jet te pershendes shum shum nga zemra te dua shum bukuroshe
fjolla hajdari (22/05/2010 20:51:21) hej shum mir keni dal ju dua te dyve ani ma teuten edhe po du me te pyt se a e don bleron
egzona (24/05/2010 22:15:43) una copia fantastica
ndalesa (30/05/2010 03:26:37) blero je ma i bukuri ne bote dhe ty dhe teutes ju shkofte mbare martesa dhe perhajr vajza qe ju ka lind ishalla ka jete tung nga ndalesa ju dua shume ktheje komentin
ana (03/06/2010 02:20:57) jen shum te k****hahhahahahha hajgare se jen ylle te dyte pershdetje te dyve ju dua shum
edita (06/06/2010 18:38:27) shum te bukur valla ma te mir qift ala skam pa ju dua shum te dyve jeni te perferuarit e mi ju uroj jet te gjat e te bukur
EDITA (06/06/2010 18:42:29) shum qift i bukur hallalli koft bleros paska dit qka me zgjedh
ZESHKANJA (10/06/2010 14:56:24) Urimeeeeeeeee jeni qifti me i mir hallall ju dua shumm
beeeeeeeeeeeesssssssssstttt (18/06/2010 18:07:53) dukeni te perkruar bashk
besa (25/06/2010 23:20:32) jeni cifti me i mir qa ka kosova jeni te lindur per njeri tjetrin ............
rozafa (02/07/2010 14:49:35) ma e mir teuta se sa ti blero hahahah te dyt jeni te mir veq vazhdoni
shkurta (06/07/2010 00:45:53) jeni dy qifta shum te mir veq vazhdoni se me te miret jeni dhe mos tjav nin per kurkan hiq ju dua shum dhe ju uroj suksese ne te ardhmen ju dua shum e si domos teuten
eta (07/07/2010 23:02:59) ju per shendes shum bleron edhe teuten se jan ma te mirt ne bot po kam qef me pa qilen a esht e mir qao klm kissss
jana (09/07/2010 02:53:29) Urime Fejesen... jeni ma tmirt
blerta (09/07/2010 21:51:32) urime urime e u trashegofshi ishalla jet te lumtur edhe ni her "urime"
endra (10/07/2010 02:46:28) ah teut ku je ta hanksha loqken se shum elezetshme je te ka hije per gjithqkaqa mpuqq
blerta (13/07/2010 21:04:53) urime fejesa u trashegofshit me jet te gjat dhe te lumtur jeni qift i mrekullueshem ''URIME''
eli (17/07/2010 02:05:02) urimee blerooooo jee hit loqki
fvd (24/07/2010 21:51:37) shum tw mir jwni
bleta (26/07/2010 20:26:15) urime per qiftin ishalla kan fat bejn jete te lumtur bashkeshortore veq ne realitet jan kotrast me ket blero!! teuta dikur kue ishe me valonin ishit me te bukur..mbi gjitha ke zhgjedh fatit ndoshta per jet me bleron..?
gona (30/07/2010 16:45:58) perffect teper ja kom lakmin ahuahuhuahuahu ju dua shum shum shumshumshum
Ardian Muleta (30/07/2010 21:09:20) shumm car je o bleroo i qartt iehh auhuah
besa (12/08/2010 04:15:46) jeneni te mrekllushem shum una te mira
elvana (15/08/2010 21:20:17) urime martes
qendresa (26/08/2010 18:38:34) mua mkini plqyer shum dhe juroj martesen klm
festina (28/08/2010 03:19:08) jeni shum te mit je shum emir teut po edhe blero osht shum i mir ju dua shummmm (L)(L)(L) nga festina
nifa (06/09/2010 14:08:20) ja uroj 2 martesen dhe i dhuroj te gjitha te mira t dhe qiken e vogel
dina (07/09/2010 14:28:59) ohhhh sa mir jeni dal po ska me qika edhe djem nga mitroivca une jam vet e mitrovices ja uroj 2 martesen edhe urime per qiken si e kini une
blerita (04/11/2010 16:56:35) URIME fejesa Blero dhe Teuta U TRASHEGOFSHI ju pershendes nga Maqedonia qyteti gostivar kam shum deshir tju shoh me nga afer sme esht dhen rasti tju shoh me nga afer dhasht zoti e ju shoh por gjith a shtu edhe shqiponjen ... ju duaa :d
kosovar (05/11/2010 12:02:14) jeni te mrekullueshem ska si ju
amra saliu (06/11/2010 16:46:10) urime fejesen blero gjithashtu edhe ty saranda unaza eshte shumee pershtatshme dhe i pershtateni njeri-tjetrit jeni me te famshmit ne bot ka shum komente per ju qe nuk mundem ti numroj jeni shum te mir
sihan (12/11/2010 00:01:38) urime blero jeni nje cift shum ibukur dhe sukses gjith jetes
mimoza (14/11/2010 23:22:56) pershendetje blero dhe teuta jeni qift i bukur edhe unazat i paskeni tmrekullushme jet te gjat dhe te lumtur..:d
donjeta (21/11/2010 20:47:15) un jam njera nga adhuruse qe sme ka shpetuar foto pa e marr ju dua jeni me te miret si ju ska un ju dua shum si ylli ne qiell ndricon si teuta dhe blero asnje sndricon
vali (02/12/2010 16:29:01) urime urime shum nice
blinera (18/12/2010 22:00:04) urime shum nice hahaha
mire (31/12/2010 16:35:57) shum te mir jeni urime fejesa
marigona (08/01/2011 18:26:28) urime fejesa blro valla je ma i mire se teuta hehe reali blero eshte ma i mir se sa bareclona hehehe tdu blero
allmir (10/01/2011 23:14:23) shum te bukur si pllumba
elda (19/01/2011 21:45:54) oooooooooooo shum fort ju dy jeni tlindur por njeri tjetrin kshtu qe fat nga xemla ju uroj ju dua shum shum oylla t hollivudit..
elvira (16/02/2011 18:47:36) mue sdi sdi diqka hi nuk me pelqen hiq
poniiii (20/02/2011 11:39:35) dosti jem ma i forti je 1 j eti tung poniiiiiiiiii thr
edona (19/03/2011 16:03:01) shum bukur po dukni sidimos teuta ju pershendes shum edhe ju uroj qdo te mir ne jet ju dua shum tung nga MITROVICA
ana (17/04/2011 10:33:06) ooo te dyt shumm te bukur jeni ska ma te mirr se ju edhe tara shum e bukur ju lumtt i love you
nora (04/05/2011 09:18:30) urime fejesa 2ve mir dua tju them se te teuta esht me e mir se ky urime adhurusja jote by Nora
kasim (02/06/2011 09:24:26) hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaha
afi (02/06/2011 22:41:29) jeni shum tmir te dy
teuta (17/06/2011 20:25:32) teuta e blero urime fejesen ishalla jeni rahat me zemer une jam teuta nga mitrovica
bekimi (21/06/2011 11:24:10) po pse pe rreni njani tjetrin se ju veq rrenca jeni teut leje ket djal se nuk osht i mir e merrum mue
viktori (14/01/2012 23:41:45) bukur ta kisha puth teuten pak>>>>>>
hatixhe (20/02/2012 17:11:33) te dy jeni shummm te bukur
blleki (05/03/2012 13:18:23) te dyt jeni shum te bukur veq blero ja paska nis mu plak shum shpejt hahah
vlora (02/06/2012 16:08:07) jeni nje qift i mrekullueshem
vlora nga londra (12/07/2012 10:35:34) jeni te mrekullueshem
deniza shala (10/08/2012 09:16:10) jeni te pa par shum te mir jeni veq perpara vazhdoni suksese gjat gjith jetes
tina (17/08/2012 21:10:35) shum te mir jeni po teuta ma e mir
blerta (18/08/2012 11:42:47) urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee urimeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeee urimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeee
vanesa (18/08/2012 15:50:32) URIME FEJESA BLERO AND TEUTA SHUM NIC JENI PASHA NI ZOT JU URIJ GJDO TE MIR NE JET DHE LUMTURI VANESA TUNG LOQKI TE DUA SHUM TEUTA I LOVE YUO <3<3<3
bjondina (24/09/2012 11:15:27) jeni shum sexi urime
sindi (05/11/2012 11:13:33) shum shum i bukur je bleroo
Roana (08/03/2013 09:08:30) SHUM BUKUR JENI DAL <3 <3
laura (03/04/2015 11:42:56) ca re blero u fejove ti dhe do na behesh dhe baba megjithate urime.
linda (03/04/2015 18:35:33) urrime isholla me te mirra

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime