E enjte, 26.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shqiptarėt e Zvicrės, mes etjes dhe euforisė patriotike!

Publikuar: 12.09.2012 | 14:27
Lexuar: 1346 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Gajur G. (12/09/2012 14:37:20) e pergezoj autorin interesant nuk kam pas mundesi ta lexoj mbrem verte patriotizmi duhet tap nga ky shikim sukses

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime