E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė Universitetin Shtetėror tė Tetovės, tė hėnėn (17.09.2012), fillon Viti i ri akademik 2012/2013

Publikuar: 14.09.2012 | 18:36
Lexuar: 1884 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime