E mërkurë, 20.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hotele ku mund tė rrini nudo? Janė edhe afėr nesh (FOTO)

Publikuar: 16.09.2012 | 02:22
Lexuar: 5211 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
graciano (08/04/2014 21:02:28) eshte nje hotel shum hot

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime