E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pėrurohet dhe vendoset gurthemeli pėr ndėrtimin e njė pjese tė shkollės nė Gjimnazin “Ismet Jashari” nė Likovė

Publikuar: 20.09.2012 | 17:26
Lexuar: 2980 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Neset Dauti (25/09/2012 09:51:29) Ju pergezoj per punen, mbetemi me shprese se do vije koha qe te hudhet gurethemel edhe ne godinen shkollore te gjimnazit ne Negotine, gjimnaz ky i projektit te perbashket, suksese mikut tim Avdiut, drejtorit te shkolles, na prifte e mbara.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime