E mërkurë, 18.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Evropės i nevojitet liberalizimi i tregut tė shėrbimeve

Publikuar: 24.09.2012 | 11:28
Lexuar: 4344 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime