E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ambasadori Fuere viziton komunėn e Haraēinės

Publikuar: 07.10.2009 | 18:13
Lexuar: 1987 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
nevzat (09/10/2009 16:12:13) bravo kryetar vetm perpara puna do tregoje se ti je i zoti

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime