E hënë, 16.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rektori, Prof. Dr. Vullnet Ameti dhe prorektori pėr marrėdhėnie ndėrkombėtare, Prof. Dr. Arbėr Ēeliku qėndruan pėr njė vizitė dyditore nė Universitetin e Bolonjės (Itali)

Publikuar: 30.09.2012 | 19:48
Lexuar: 2006 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime