E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nuri Bexheti, zgjidhet Prorektor pėr Ēėshtje Mėsimore nė Universitetin e Prishtinės

Publikuar: 01.10.2012 | 09:11
Lexuar: 6636 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Hamit Hajrullai (01/10/2012 20:16:06) URIME, URIME, URIME! QE TE TRE JANE NGA MAQEDONIA, POR KJO ESHTE MADHESHTIA E UNIVERSITETIT TE PRISHTINES...NUK NJEH KUFIJ REGJIONAL...ESHTE TAMAM UNIVERSITET KOMBETAR.
niizam iljaz (03/10/2012 16:48:15) super zotri nuri vetem perpara se ti je patriot ishalla plasin ata qetakan zili
abedin drenica (16/08/2013 14:18:26) personaliteti i pr.dr.nuri bexhetit.osht aq imadh vetem njerzit emdhejne munden me vlersu.ky njeri vertet ka xhak shiptari,osht nje historjan ,ku vet osht historia,ne shpirtin eti,e uroji prorektorin, meriton pozit shum mate lart ,po pse edhe kruminister ja vlen ket kok aq temadhe qe kemi me pas rrespekt jo qe deshiron ky burr imadh, po kemi obligim moral,te rrespektoj kontributin eti qeka ja me dekada
Bajrush Mala (29/01/2014 19:22:30) Turpi i kombit dhe i Universitetit jane njerezit e rangut te Nuri Bexhedit. I nderuar dhe i rrespektuar niveli juaj intelektual eshte i barabart me administratorin e kotarit te derrave.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime