E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

10 Tetori, njė Ditė Botėrore pėr shėndetin mendor

Publikuar: 09.10.2009 | 18:18
Lexuar: 5649 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
tea (06/10/2011 18:03:45) hahahahahahha
bla bla bla (26/01/2013 18:59:12) is very beautiful

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime