E enjte, 24.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Olivia Manning, 12-vjeēarja qė ėshtė mė e zgjuar se Einstein

Publikuar: 04.10.2012 | 14:55
Lexuar: 2141 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dsfgbnjgfd (08/10/2012 13:30:48) jeni shum te mirrrr

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime