E mërkurë, 28.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Vajza me origjinë shqiptare Breanne Benson ka filluar t’i çmendë akoma më shumë shqiptarët me imazhet e fundit në të cilat reklamon të prapmet e saj seksi si dhe trupin, duke mbuluar gjoksin e duke dashur të provokojë. Atë, në fakt, kush nuk e ka parë nëpër filma hard! Dhe Breanne Benson e di mirë mënyrën e suksesit.
Pornostarja shqiptare Breanne Benson zhvishet edhe pėr qejfËshtë një përdoruese e rregullt e rrjetit social “Twitter” dhe gjithmonë poston imazhe dhe statuse nga puna e saj si porno aktore.

Vajza me origjinë shqiptare Breanne Benson ka filluar t’i çmendë akoma më shumë shqiptarët me imazhet e fundit në të cilat reklamon të prapmet e saj seksi si dhe trupin, duke mbuluar gjoksin e duke dashur të provokojë. Atë, në fakt, kush nuk e ka parë nëpër filma hard! Dhe Breanne Benson e di mirë mënyrën e suksesit.

Ajo deri më tani nuk ka shprehur ndonjë iniciativë për të vizituar Shqipërinë, por në “Twitter” vendos gjithmonë foto dhe imazhe me të cilat tregon se edhe përkundër asaj që punon në industrinë erotike, ajo shëtit lirshëm nëpër Shtetet e Bashkuara të Amerikës, madje në shumë vende edhe nuk e njohin!

Publikuar: 08.10.2012 | 08:47
Lexuar: 2743 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime