E martë, 27.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pas aventurave të tij me femra dhe vetura, personazhi i bërë hit kohëve të fundit, Vali Corleone nga Gjilani, ka vendosur ta fillojë një aventurë të re… që t’i hyjë politikës.
Vali Corleone, pėr kryetar tė Gjilanit
Pas aventurave të tij me femra dhe vetura, personazhi i bërë hit kohëve të fundit, Vali Corleone nga Gjilani, ka vendosur ta fillojë një aventurë të re… që t’i hyjë politikës. Ai pritet të kandidojë për kryetar të Komunës së Gjilanit në zgjedhjet e ardhshme lokale. Ai përmes rrjetit social Facebook thotë se ende nuk ka vendosur se a do të kandidojë apo jo, mirëpo kjo ide ka ardhur pas shumë telefonatave dhe sms të qytetarëve të Gjilanit të cilët dëshirojë që ai të kandidojë për postin e të parit të këtij qyteti. Vali ka thënë se nëse do të kandidojë, atëherë këtë do ta bëjë si kandidatë i pavarur, ndërsa ka premtuar se Gjilanin do ta bëjë si Milanon.
Vali Corleone, për kryetar të Gjilanit

Publikuar: 10.10.2012 | 15:17
Lexuar: 2600 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime