E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Media dhe Politika

Publikuar: 12.10.2009 | 05:26
Lexuar: 8845 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Albulena (13/10/2009 19:38:13) pergezime Visar...
nevruzi (05/02/2010 20:13:03) eshte shume e rendesishme te kesh nje media vetjake,pqr te te mos lene kurre vetem.Njeriu pa sy eshte si lulja pa petalet e saje,te cilet i japin nje bukuri te pa emer.
ismail (03/10/2012 09:44:23) politika eshte dicka qe ka vler mendoji politika e sinqert e ju politika e muhallave dhe interesit qe ndodh tek na, eshte mir mosėe perzim politiken dhe mediatė.
media duhet te jet e e pamvarur nga politika ditore, mendojimos te jet eperzier politika, e cila i ndalon informimin e drejte te qitetarve dhe opinjonit,
me kėt vertetojm se forca politike ne maqedoni e robron nje medij apo shtipin e shkruar .;

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime