E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė delegacion i OSBE-sė viziton USHT-nė

Publikuar: 17.10.2012 | 18:33
Lexuar: 1296 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime