E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

A ėshtė kjo mėsuesja mė e egėr nė botė? (VIDEO)

Publikuar: 25.10.2012 | 13:48
Lexuar: 1109 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
astrit (06/11/2012 17:53:37) Kjo cka po shofime ne kete fidoe,eshte se diktatorja e mungese se te qenurit pedagoge bene nje sjelleje qe sdota kishte bere edhe krimineli ma i madhe qe doe kishte quajture veten.Si mundet te quhet mesuese kjo naive qe duhet vete te edukohet dhe te sherohet per sistemin nervore dhe te denohet me heqje lirije dhe kure meh te mose mesoje kjo femje dallone edukimi dhe dhunimi i femijve.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime