E diel, 20.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bajrami ėshtė tė premten, por kur ėshtė Dita e Arafatit?

Publikuar: 26.10.2012 | 14:42
Lexuar: 7391 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dorian (06/09/2014 17:17:00) Selam alekun mund te me thoni se kur eshte kurban bajrami per vitin 2014
zarif (30/09/2014 21:07:06) selamalekum dusha me dit celen dir asht dita e arafatit se dusha me ninu selamalekum
elda (03/09/2015 07:43:42) kur esht kurban bajrami 2015 ne muajin shtator
Ensar. (31/05/2016 10:15) (31/05/2016 10:15:30) Slamualejkum a ka munsi mum kallxu se kur fillon dita e par e Kurban Bajramit selamualejkum

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime