E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Foshnja bie nėn tren dhe shpėton!

Publikuar: 17.10.2009 | 05:42
Lexuar: 1675 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Argin (18/08/2011 18:34:58) Ėshtė njė ndodhi qė ndodhė rrall, por gjithnjė me tragjedi kurse ky rast ėshtė njė lindje pėr sė dyti i kėsaj foshnje.Jeta ka rrugė tė gjatė.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime