E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Qeveria do tė ndajė mbi 1.200 bursa pėr tė rinj deri nė 20 vjeē

Publikuar: 30.10.2012 | 16:16
Lexuar: 1060 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
3;/''; (07/11/2012 14:31:27) 545

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime