E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

I bėn foto anakondės tė gjatė 8 metra

Publikuar: 10.11.2012 | 10:54
Lexuar: 3710 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
giulia muca (04/03/2013 14:44:35) shume i frikshem.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime