E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

KGB, shėrbimi mė i frikshėm i botės

Publikuar: 10.11.2012 | 12:57
Lexuar: 1998 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
alejandro (26/05/2013 11:17:19) kgb mafia ma e fucishme ne bote
alban (24/07/2013 23:45:10) e adhuroj popullin rus populli ma vital ne bote zoti e bekoft popullin rus

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime