E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

USHT e pėruroi Laboratorin e Fakultetit tė Shkencave tė Mjekėsisė

Publikuar: 19.11.2012 | 18:06
Lexuar: 3550 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
doktori (20/11/2012 07:57:51) ish rektori duhet te denohet per vjedhje dhe falsifikim jo te mar pjes ne perurime...

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime