E premte, 23.03.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndrekoh Shefi i Katedres se Gjuhes Shqipe Profesot Zeqir Kadriu tha se kremtimi i 100 vjetorit te pavarsise rradhitet nder ngjarjet me madhore dhe sublime te kombit shqiptar dhe ky eshte momenti me I vecante per ti pare shqiptaret te bashkuar .
UEJL, konferencė shkencore

Publikuar: 23.11.2012 | 20:37
Lexuar: 1041 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime