E premte, 25.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

USHT-ja me objekt universitar mė modern nė Maqedoni

Publikuar: 26.11.2012 | 16:45
Lexuar: 2094 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Neset Dauti (27/11/2012 13:23:50) E Gezofshin gjeneratat e reja, sukses.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime