E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tė Drejtat e Personave me Aftėsi tė Kufizuara

Publikuar: 03.12.2012 | 13:42
Lexuar: 5370 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
shuki (10/01/2014 20:19:38) Une isha lutur ne ndergjegjejen e gjdo njeriu qe keta persona te mos i quajm me paaftesi,invalid,me aftesi te kufizuar,por te shqiptojm me but qe sa do pak te ndjejn nje lehtesi ne zemrat e tyre.Te shqiptojm fjalen njerz me nevoja te veqanta. Me rrespekte
Kanela Alla (29/10/2014 18:29:59) Dua informacion per njerezit me A.K....iu lutem
Elsid Sulaj (16/02/2015 22:27:21) Shoqata e Rehabilitimit Fizik per Personat me Aftesi te Kufizuar mer persiper trajtimin dhe rehabilitimin e te gjithe ketyre personave duke u ardhur ne ndihme kesaj kategorie e cila ka shume nevoje per kujdes dhe mbeshtetje te vazhdueshme nga Institucionet perkatese dhe komuniteti

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime