E enjte, 19.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mamatė pozojn nudo pėr tė mbledhur fonde pėr shkollėn e fėmijėve

Publikuar: 16.12.2012 | 08:45
Lexuar: 1791 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
marashi (16/12/2012 13:34:14) vabene

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime