E martë, 27.09.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo ka qenë në skenë së bashku me këngëtarin Sabri Fejzullahu, duke kënduar një prej këngëve të tyre.
Genta Ismaili zbulon
Genta Ismajli gjatë një xhirimi për festat e fundvitit, duke kërcyer në stilin e saj, ka zbuluar pjesët intime të trupit të saj.

Super energjike në skenë, duke kërcyer e kënduar, Genta pa dashje ka zbuluar pjesët intime të trupit të saj, pasi fustani që kishte veshur, ishte jo komod për trupin e saj.

Ajo ka qenë në skenë së bashku me këngëtarin Sabri Fejzullahu, duke kënduar një prej këngëve të tyre.

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja preket nga këto lloj skandale.

Këngëtarja edhe në klipin “Shkune Tunde”, kishte shfaqur trupin e saj në mënyrë tejet eksplicite, aq sa të gjitha televizionet e censuruan videoklipin.

Publikuar: 22.12.2012 | 02:44
Lexuar: 4201 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime