E mërkurë, 24.08.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Merrni pak vaj bajamesh kamomil dhe pak livando…Një masazh me këtë përzierje sjell rezultate të larta.
3 receta pėr njė gjoks tė bukur


Dëshironi te keni gjoks të fortë e të rrumbullakët? Disa të fshehta por të realizueshme.

1 — Në një litër ujë hidhni disa lule livando, hithra, kamomil dhe i lini ashtu një natë. Të nesërmen me ujin e aromatizuar bëni masazh.

2 — Merrni pak vaj bajamesh kamomil dhe pak livando…Një masazh me këtë përzierje sjell rezultate të larta.

3 — Shtypni një mollë së bashku me lëkurën dhe vendoseni mbi gjoks për 10 minuta.
3 receta për një gjoks të bukur
3 receta për një gjoks të bukur

Publikuar: 25.12.2012 | 00:34
Lexuar: 3906 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime