E enjte, 26.05.2016
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zelanda e re, të gjithë nudo në ujin e ftohtë për të thyer rekord në qytetin Gisborne, + 18
Rekord nudo ne ujin e ftohte
Zelanda e re, të gjithë nudo në ujin e ftohtë për të thyer rekord në qytetin Gisborne, + 18

Publikuar: 05.01.2013 | 21:10
Lexuar: 3620 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime